איוד לתעשייה

מתייחסים ללקוחות כמו למשפחה מאז 2013

איוד בגז, בשונה משיטות ריסוס שאיננה חודרת לתוך המוצר, משיג תוצאות ברמת חדירה גבוהה גם במקרה בו המזיקים אינם נראים לעין כיוון שמתחפרים ומתרבים בעומק החומרים השונים כדוגמת: חרקי מזון, טרמיטים, תולעי עץ ועוד.

הגז כחומר נדיף מצליח לחדור למקומות המוסתרים ולמגר את המזיקים. שיטת הדברה זו מתאימה לבתי עסק, בתים פרטיים, משרדים מלונות ומסעדות. קראו על השיטה להדברת מזיקים ותולעי עץ באמצעות איוד בגז.

.

.

איך שיטה זו פועלת על המזיקים?

המדביר יאטום את המשטחים הנגועים

בשלב הראשון יש לאטום את המשטחים הנגועים במזיקים - בניילון למטרת שמירה על ריכוז קטלני לחרקים וכאמצעי בטיחות למניעת דליפת הגז אל חלל העבודה.

המדביר יבחר את סוג הגז המתאים לאיוד המזיקים מהסוג הספציפי

איש מקצוע יבחן ויאבחן את סוג המזיקים ורמת הנגיעות בעץ ובחומרים בנגועים. בחירת סוג הגז התואם את משימת ההדברה תעשה על פי מיקום המוצר הנגוע, המרחק מהקרבה למגורים, סוג המוצר לטיפול ואופן השפעת הגז על המזיק. לאחר שקלול סך המשתנים יחליט המדביר באיזה גז להשתמש ויזרים אותו אל המשטחים הנגועים.

המדביר יפתח את החלל הנגוע לכניסת חמצן

בכדי לאוורר את האזור בו בוצעה ההדברה מהגז הנדיף, יש לפתוח את החלונות לכניסת אוויר נקי שישחרר את החלל המטופל כתוצאה מריכוז גבוה של הגז. רק לאחר ירידת ריכוז בגז מתחת לערכי הסף שנקבעו ע"י הרשויות בישראל, תותר כניסת אדם לאזור.

תשובות לשאלות שלכם

הישארו מעודכנים עם המומחים של אחסנה ירוקה

ליקטוס

ליקטוס/אבקנית מאת: חגית נברו, דוקטורנטית להדברה בגז-אחסנה ירוקה בע"מ.   – Lyctus brunneus Steph אבקנית. האבקנית הינה חיפושית ממשפחת  Lyctidae הנפוצה בכל העולם. בארץ קיימים

להמשך קריאה »

נתקלת במזיקי עץ? אתם חייבים את הטיפול שלנו!

הרימו טלפון עוד היום לקבלת שירותי הדברה בגז מקצועיים מהשורה הראשונה.